Nasi lektorzy

 • Patryk Dąbrowski Lektor
  • Hiszpański
  • Angielski
  • Francuski
  Hej, nazywam się Patryk Dąbrowski i mam 22 lata. Pomimo młodego wieku mam 5-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji i zamiłowanie do nauczania. Moją największą pasją są, jak łatwo się domyślić, języki obce. Jestem poliglotą, uczę się 16 języków (w większości samodzielnie), więc wiem jak powinno się uczyć by sprawiało to przyjemność i co ważniejsze się nauczyć. Jestem również jednym z najlepszych studentów Wydziału Humanistycznego UMK i przez cały okres studiów uzyskiwałem najwyższą możliwą średnią ocen. Uczenie się nowego języka to zagłębienie się w całkiem inny świat i zarazem idealny sposób by dowiedzieć się czegoś o sobie samym. Nie mogę się doczekać naszych zajęć! Hi, my name is Patryk Dąbrowski and I'm 22 years old. Despite my young age, I have 5 years of experience in tutoring and a passion for teaching. As you can guess, foreign languages ​​are my greatest passion. I am a polyglot, I learn 16 languages ​​(mostly by myself), so I know how to learn to make it fun and, more importantly, to achieve our goals. I am also one of the best students of the Faculty of Humanities of the Nicolaus Copernicus University and I obtained the highest possible GPA throughout my studies. Learning a new language is delving into a completely different world and the perfect way to learn about yourself. I look forward to our classes!
 • Dawid Denko Lektor
  • Angielski
  Cześć, jestem Dawid i jestem studentem filologii angielskiej. Pasją do języka angielskiego zaraziłem się mając 11 lat i od tamtego czasu ciągle pogłębiam swoją wiedzę. Na swoich zajęciach przykładam uwagę na przyjazną atmosferę, która jest kluczem do komfortowej i owocnej nauki języka angielskiego. Interesuje się podróżowaniem, uprawianiem różnych sportów, takich jak piłka nożna czy badminton, uwielbiam słuchać muzyki jak i spędzać czas na oglądaniu filmów. Zapraszam.
 • Hanna Drzewiecka Trener
  • Matematyka
  Jestem studentką filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyłam liceum ogólnokształcące na kierunku matematyczno- fizycznym. Udzielam korepetycji z matematyki i języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych, przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty oraz uczniów szkół średnich przygotowujących się do matury podstawowej z matematyki oraz języka polskiego na poziomie rozszerzonym i podstawowym. Z młodzieżą i dziećmi pracuje od 5 lat. Doświadczenia nabierałam w harcerstwie, jako wychowawca kolonijny, animatorka dziecięca oraz jako korepetytorka.
 • Carlos Granda Native speaker
  • Angielski
  Hello! I’m serious and passionate about opening children’s minds, hearts and inspiring their souls. As a native English and Spanish teacher, I have years of experience improving children’s language skills and unblocking them so they can speak freely and fluently. Blending my loves of art, music, science and creativity, my educational methods center on enabling children’s natural inclination to express themselves focusing on proper pronunciation and grammar. Through art and crafts projects, learning and singing and dancing educational songs, I engage the children each at their own levels, ensuring fun for all and lots of laughs throughout each lessons. I welcome everyone with open arms.
 • Edyta Horoszko Lektor
  • Niemiecki
  Jestem nauczycielem języka niemieckiego od ponad 20 lat. Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, Uniwersytet Wrocławski i Akademię Ekonomiczną. Ukończone uczelnie, wieloletnia praktyka i udział w kursach i wyjazdach zagranicznych pozwoliło mi na zdobycie szerokiej wiedzy, by pomóc Ci w nauce języka niemieckiego. Uczę osoby w każdym wieku i na każdym poziomie. Zapraszam do stałej współpracy, ale chętnie pomogę też jednorazowo, kiedy masz problem z konkretnym działem gramatyki, z zadaniem domowym lub gdy pomimo zdobytej wiedzy, nie możesz pokonać bariery, by zacząć mówić. Pomogę Ci też w przygotowaniu do egzaminu i nauczę, jak napisać test, żeby go zdać. Myślę, że moim atutem jest to, że potrafię szybko zlokalizować problem i cierpliwie pracować razem z Tobą, żeby go pokonać. Zapraszam do współpracy i zachęcam do nauki!
 • Bartłomiej Kałuża Lektor
  • Angielski
  "Z edukacją jestem związany od najmłodszych lat, chociażby ze względu na fakt że moi rodzice są czynnymi zawodowo nauczycielami od końca lat 80. Sam w branży edukacyjnej czynnie działam od momentu skończenia studiów magisterskich, czyli od 2013 roku. Mam doświadczenie w pracy w placówkach publicznych i prywatnych. Do tej pory współpracowałem zarówno z najmłodszymi jak i dorosłymi. Niezależnie od tego czy lekcja jest dla jednej osoby czy dla grupy, zawsze daję z siebie 100%. W mojej pracy zawsze staram się zrozumieć potrzeby drugiej osoby i staram się dobrać odpowiednią formę zajęć po to, by nauka była przyjemnym i pożytecznym doświadczeniem."
 • Małgorzata Kosińska Lektor
  • Niemiecki
  Jestem absolwentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Jako nauczyciel pracuję od 26 lat,, głównie w szkole podstawowej, ale przez krótki czas również w liceum i szkole zawodowej. Praca z dziećmi to moja pasja, jestem kreatywna. Wciąż szukam sposobów, żeby naukę uczniom uczynić skuteczną, ale i przyjemną. Jestem również tłumaczem przysięgłym. W czasie wolnym podróżuję, uwielbiam chodzić po górach, poznawać zwyczaje innych krajów i smacznie jeść.
 • Paweł Koza Lektor
  Jestem aktywnym zawodowo nauczycielem z 5-letnim doświadczeniem pracy w szkole i 11 -letnim doświadczeniem pracy jako korepetytor i autor kursów online na wszystkich poziomach edukacji. Kocham swój zawód i matematyka sprawia mi wiele przyjemności. Ukończyłem studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach z oceną bardzo dobrą, czterokrotnie osiągając stypendium naukowe za osiągnięcia i reprezentując uczelnię na konferencjach międzynarodowych ciesząc się z pasji matematyki w kole naukowym i wspólnej zabawie matematyką z uczniami. Jestem przede wszystkim praktykiem, ale uzupełniam swój warsztat o wiedzę i materiały z konferencji i szkoleń. 2-krotnie byłem nominowany jako Absolwent z Pasją UŚ w plebiscycie ogłoszonym przez Uczelnię i Gazetę Wyborczą. W szachy gram od dzieciństwa. Jestem aktywnym graczem oraz instruktorem szachowym. W latach juniorskich wielokrotnie występowałem na turniejach krajowych jak i w lidze. Po kilku latach przerwy poświęconej matematyce, prowadzeniu własnego biznesu i kursom międzynarodowym strategii Loyola study we współpracy z jednym z uniwersytetów polskich wróciłem do aktywnej gry co zaowocowało pojedynczymi sukcesami jak wygranie z Mistrzynią Świata Juniorów z Chin Xu Yuan remisy z mistrzami międzynarodowymi (uważam że kształtują nas poza systematycznością i systemem także pojedyncze wyniki) . Trening trwa nadal i pracuje nad wejściem na 2200 na lichess (obecnie skacze mi między 2060 a 2160). W swoim życiu byłem i nadal jestem prowadzony przez kilku trenerów jak również uczestniczyłem w zgrupowaniach ligowych /kursach co pozwala mi w sposób jasny i klarowny przekazywać wiedzę dalej. Mam za sobą wyszkolenie zawodników na IV, III i II kategorie (gdy nie mam nagromadzonych zajęć i w pełni skupię się na wyzwaniu potrafię grać na wyższym poziomie niż wskazuje na to mój ranking ). Jestem aktywnym zawodnikiem ligowym i organizatorem turniejów rangi regionalnej (klasyfikacyjne ). Chętnie włączam się w różne wydarzenia jak tutaj zajęcia Ciekawej Matematyki prowadzone przez WOM w Bielsku -Białej. Zapraszam wszystkich którzy chcą podnieść swoje umiejętności szachowe.
 • Klaudia Kłoszewska Lektor
  • Hiszpański
  Cześć. Mam na imię Klaudia i jestem studentką filologii hiszpańskiej. Język hiszpański jest moją pasją. Zawsze marzyłam, aby był obecny w moim życiu każdego dnia. Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny. Kieruję się stwierdzeniem że:,, Na naukę nigdy nie jest za późno", a jedyne czego potrzeba to chęci. Jestem osobą uśmiechniętą i pozytywną, dlatego zawsze staram się zadbać o milą atmosferę na zajęciach. Jeśli jesteś osobą, która martwi się, że zabraknie jej motywacji to wiedz że hiszpański temperament nie pozwoli na to. ¡Hasta pronto!
 • Kacper Loster Lektor
  • Francuski
  Salut ! Gdy rozpocząłem naukę francuskiego od razu wiedziałem, że będzie to prawdziwa i odwzajemniona miłość! Pomimo innych pasji, postanowiłem ją kontynuować na uczelni wyższej, dzięki czemu zostałem absolwentem filologii romańskiej. Możliwość poznania tego języka otworzyła mi mnóstwo drzwi - francuskie festiwale teatralne, zagraniczne staże w krajach frankofońskich, ale też bogata, szeroko pojęta kultura, której nie da się prawdziwie poznać bez znajomości języka. Dziś jako student stomatologii, sam zgłębiam aspekty medyczne tego języka, a innym pragnę przedstawiać piękno tego języka na lekcjach online ;) Serdecznie zapraszam, à plus !
 • Julia Mandryka Lektor
  • Angielski
  Hi everyone! My name is Julia. I am an experienced and friendly teacher who can help you speak English confidently. I have 4 years of experience teaching English to children, teenagers and adults. I also have master's degree in English. I can choose a learning program that matches exactly your level of English. My goal is to make you fall in love with English or at least have a crash on it. I think that will give you motivation and strength to learn fast !
 • Olaf Marko Lektor
  • Angielski
  Cześć, mam na imię Olaf i jestem studentem filologii angielskiej na profilu tłumaczeniowym. Pasją do języka zaraziłem się jeszcze w przedszkolu, obcując z różnego rodzaju mediami anglojęzycznymi, co zaowocowało sukcesami na poziomie wojewódzkim w szkolnym etapie mojej edukacji. Oprócz języka angielskiego mam szeroką gamę innych zainteresowań, od szeroko pojętych dziedzin nauki jakimi są historia i etnologia religii, przez muzykę rockową i wszystko, co związane z kinem oraz sztuką kinematografii na literaturze z literaturą piękną włącznie kończąc. Swoje pasje w wolnych chwilach kultywuję, choćby poprzez bycie aktywnym członkiem chórów szkolnych oraz potem chóru akademickiego, więc dołożę wszelkich starań, żeby moi kursanci radzili sobie z językiem śpiewająco. Kładę duży nacisk na zachęcanie kursantów do aktywnego mówienia w języku angielskim, stosując przy tym nieszablonowe metody jak obcowanie z kulturą anglojęzyczną taką jak muzyka i filmy, ponieważ uważam, że płynność oraz pewność komunikacji są równie ważne co dobra gramatyka, a osłuchanie się z językiem poprzez słuchanie piosenek oraz oglądanie filmów jak i seriali w języku angielskim uważam za dobrą komplementację standardowego, książkowego nauczania.
 • Monika Olszewska Lektor
  • Hiszpański
  • Angielski
  Cześć, jestem Monika i studiuję obecnie filologię hiszpańską. Na co dzień jestem pozytywną osobą, lubię zdobywać nowe doświadczenia i uczyć się nowych rzeczy. Uważam, że atmosfera na zajęciach to pół sukcesu, dlatego na moich lekcjach na pewno będzie sympatycznie, ale nie zabraknie przy tym nauki. Moja miłość do języków narodziła się bardzo szybko, gdy miałam 12 lat sama nauczyłam się niemal perfekcyjnej wymowy hiszpańskiego bazując wyłącznie na tekstach piosenek. To jednak był tylko początek, a prawdziwa nauka zaczęła się później. Hiszpański gości więc w moim sercu od bardzo dawna i będę przeszczęśliwa, jeśli będę mogła przekazywać ten zapał do nauki innym, bo jest to naprawdę piękny język i wspaniała kultura, którą zdecydowanie warto poznawać. Uwielbiam również angielski, chociaż z tym nie zawsze było tak kolorowo. Jak byłam młodsza miałam ogromne trudności z tym językiem, jednak wystarczyło trafić na dobrą nauczycielkę, a angielski stał się łatwy jak bułka z masłem. Dlatego jeśli nie czujesz się pewnie, nie przejmuj się, ja też byłam kiedyś w tym miejscu i razem na pewno będziemy w stanie podnieść twój poziom. Mówię bardzo płynnie ze względu na to, że około rok mieszkałam w Irlandii, dlatego jeśli szukasz kogoś do zwykłej rozmowy, to także zapraszam.
 • Paweł Ołoś Lektor
  • Niemiecki
  Cześć! Nazywam się Paweł i jestem studentem filologii germańskiej. Niemiecki od zawsze był moim obiektem zainteresowania. Fascynuje mnie estetyka, wymowa i niepowtarzalny charakter tego języka, który nie jest wcale taki trudny jak niektórzy sądzą. W wolnym czasie uczę się również innych języków, między innymi szwedzkiego, który jest moją drugą językową miłością. Uwielbiam też historię, geografię polityczną świata oraz muzykę.
 • Beata Smolich-Kowalska Lektor
  • Niemiecki
  Cześć, mam na imię Beata. Przez spontaniczną decyzję o studiowaniu germanistyki, teraz spełniam się jako lektor języka niemieckiego. Staram się, aby moje lekcje były przyjemne i przede wszystkim „na luzie”. Lubię rozmawiać z ludźmi, poznawać ich, dlatego na moich zajęciach stawiam przede wszystkim na konwersacje. Dzięki dłuższemu pobytowi w Niemczech poznałam praktyczną stronę języka niemieckiego i również ją przekazuję uczniom. Niemiecki nie jest trudny, trzeba jedynie pozytywnego nastawienia oraz nauczyciela, który wie jak tłumaczyć. Do zobaczenia na zajęciach :)
 • Oliwia Tabaszowska Lektor
  • Angielski
  Jestem absolwentką filologii angielskiej w specjalizacji: komunikacja międzykulturowa w biznesie. Zainteresowanie językiem angielskim i kulturą amerykańską trwa u mnie niezmiennie od wielu lat, dlatego chętnie przekażę swoją wiedzę innym. Uważam, że swobodne wypowiadanie się jest najważniejsze, dlatego podczas nauczania kładę nacisk na nieskrępowaną i otwartą komunikację w języku angielskim.
 • Krzysztof Turbański Lektor
  • Angielski
  Cześć! Nazywam się Krzysztof i jestem studentem filologii angielskiej. Językiem angielskim interesuję się od najmłodszych lat. Szczególne znaczenie miał dla mnie wyjazd do Anglii, gdzie spędziłem rok w brytyjskiej szkole podstawowej. Wiele czasu poświęciłem na zgłębianie skutecznej nauki poprzez immersję czyli zanurzenie się w docelowym języku. W swojej pracy chętnie wykorzystuję narzędzia cyfrowe takie jak systemy inteligentych powtórek, e-booki, słowniki, gry, prezentacje, itp. Jednak moim priorytetem są indywidualne potrzeby klienta. Nie ważne, czy mówimy o przygotowaniu do egzaminu czy zwyczajnej konwersacji - ze mną nie będziesz miał niepotrzebnego stresu. Udowodnię Ci, że można uczyć się języka kreatywnie :)
 • Arianna Wojciechowska Lektor
  • Angielski
  Cześć! Mam na imię Aria i moją pasją jest przekazywanie swojej wiedzy światu. Języki obce towarzyszą mi odkąd tylko pamiętam, a moim ulubionym sposobem porządkowania nowych informacji zawsze było uczenie innych osób. Posiadam 4-letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Studia japonistyczne na Uniwersytecie Warszawskim pozwoliły mi poznać techniki opanowywania nawet tych najbardziej odległych języków. Pragnę więc dzielić się swoimi zdolnościami. Wierzę, że nauka języka otwiera nam drzwi do zupełnie nowego świata, toteż udzielając lekcji japońskiego i angielskiego zawsze zwracam uwagę na osadzenie ich w kontekście kulturowym. Zawsze też dbam o to, aby moi uczniowie byli zaangażowani w zajęcia, staram się pobudzać ich zmysły i motywować do praktycznego działania. W moim obszarze zainteresowań znajdują się tradycyjne sztuki japońskie, zoopsychologia, językoznawstwo oraz pedagogika specjalna.
 • Artur Żak Lektor
  • Angielski
  Project Executive w branży tłumaczeniowej. Nauczanie to moje hobby. Otwarty i ciekawy ludzi i świata. Pasjonat rowerów. W wolnych chwilach czytam książki i uczę się języków obcych
 • Sebastian Ziółkowski Lektor
  • Francuski
  • włoski
  Tłumacz, romanista, literaturoznawca. Absolwent (z wyróżnieniem) studiów magisterskich w zakresie filologii romańskiej na Uniwersytecie Gdańskim (2019). W 2014 roku laureat etapu centralnego XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego (OJF) na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. Jestem autorem opublikowanych w międzynarodowych recenzowanych pismach artykułów naukowych poświęconych poezji i dramatowi francuskiemu XIX i XX w. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka francuskiego i włoskiego na wszystkich etapach zaawansowania. Służę także pomocą w nauce języka angielskiego. Zwracam uwagę na harmonijny i zrównoważony rozwój wszystkich kompetencji językowych. Kładę nacisk na sprawne rozwijanie zdolności komunikacyjnych oraz na przełamywanie językowych barier. Z radością przygotowuję moich uczniów do wszelkiego rodzaju testów czy egzaminów (egzaminy krajowe, egzaminy DELF i DALF, olimpiady językowe, itp.). W wolnym czasie oddaję się głównie lekturom, muzyce, teatrowi i podróżom.