Nasi lektorzy

 • Patryk Dąbrowski Lektor
  • Hiszpański
  • Angielski
  • Francuski
  Hej, nazywam się Patryk Dąbrowski i mam 22 lata. Pomimo młodego wieku mam 5-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji i zamiłowanie do nauczania. Moją największą pasją są, jak łatwo się domyślić, języki obce. Jestem poliglotą, uczę się 16 języków (w większości samodzielnie), więc wiem jak powinno się uczyć by sprawiało to przyjemność i co ważniejsze się nauczyć. Jestem również jednym z najlepszych studentów Wydziału Humanistycznego UMK i przez cały okres studiów uzyskiwałem najwyższą możliwą średnią ocen. Uczenie się nowego języka to zagłębienie się w całkiem inny świat i zarazem idealny sposób by dowiedzieć się czegoś o sobie samym. Nie mogę się doczekać naszych zajęć! Hi, my name is Patryk Dąbrowski and I'm 22 years old. Despite my young age, I have 5 years of experience in tutoring and a passion for teaching. As you can guess, foreign languages ​​are my greatest passion. I am a polyglot, I learn 16 languages ​​(mostly by myself), so I know how to learn to make it fun and, more importantly, to achieve our goals. I am also one of the best students of the Faculty of Humanities of the Nicolaus Copernicus University and I obtained the highest possible GPA throughout my studies. Learning a new language is delving into a completely different world and the perfect way to learn about yourself. I look forward to our classes!
 • Barbara Gajda Lektor
  • włoski
  Mam na imię Barbara, jestem absolwentką studiów licencjackich PANS w Krośnie na kierunkach Pedagogika i Międzynarodowa komunikacja językowa. Obecnie kończę studia magisterskie na CH Szkoła Główna Menedżerska w W-wie – Pedagogika - Andragogika, mentoring e coaching, oraz studia podyplomowe w KIRE - Dydaktyka języka polskiego jako obcego. Bliska jest mi koncepcja lifelong learning, nauka przez całe życie - aby sprostać wyzwaniom współczesności, trzeba stale się rozwijać i podnosić swoje kompetencje. Językiem włoskim posługuję się na co dzień od prawie trzydziestu lat, jest on nieoderwalną częścią mojego życia, a moje kompetencje językowe potwierdza oficjalny certyfikat języka włoskiego wydany przez Uniwersytet dla obcokrajowców w Perugii – CELI C2 (najwyższy poziom biegłości językowej). Dla mnie włoski to nie tylko język, to też podejście do ludzi i sposób życia, którego ponad połowę spędziłam we Włoszech. Znam dobrze realia tego kraju, różnicę pomiędzy językiem mówionym a standardowym - oprócz poprawności, uczę praktycznego użycia, opowiem o włoskiej kulturze, zwyczajach i tradycjach. Języki, również ojczysty, i szeroko pojęta wielokulturowość są moją wielka pasją! Oprócz włoskiego znam również angielski, rosyjski, niemiecki i hiszpański. Interesuję się także: antropologią, socjologią oraz medycyną naturalną - chętnie porozmawiam na te i inne tematy, oczywiście… po włosku ;) Cechuje mnie entuzjazm, pasja, zaangażowanie i dużo optymizmu. Dobrze czuję się wśród ludzi, jestem otwarta, życzliwa i cierpliwa. Wbrew panującym powszechnie opiniom, uczenie się języków obcych wcale nie musi być nudne, a wręcz przeciwnie, może stać się fantastyczną przygodą, przyczynić się do zmiany stylu życia, zdobycia nowych doświadczeń oraz znajomych. „Nauka nowego języka jest jak stanie się nowym człowiekiem.” - Haruki Murakami
 • Dominika Gazda Lektor
  • Hiszpański
  ¡Hola! Mam na imię Dominika i jestem studentką 3 roku hispanistyki. Już od najmłodszych lat nauka języków obcych sprawiała mi ogromną przyjemność, jednak ostatecznie to hiszpański skradł moje serce. Uwielbiam dzielić się swoją pasją i wiedzą. Od moich dotychczasowych uczniów dowiedziałam się, że jestem osobą bardzo wyrozumiałą i cierpliwą, więc bez problemu wytłumaczę Ci to samo zagadnienie drugi, trzeci (a nawet i dziesiąty) raz jeśli będziesz tego potrzebować. Na zajęciach najważniejsza jest dla mnie swobodna atmosfera, która pozwoli Ci się otworzyć na MÓWIENIE, bo przecież to głównie o to chodzi w nauce języka, prawda? Z przyjemnością wprowadzę Cię w świat języka i kultury hiszpańskiej. A może i ty odkryjesz swoją pasję? Do zobaczenia na zajęciach!
 • Natalia Górnicka Lektor
  • Angielski
  • Niemiecki
  Hallöchen! Jestem Natalia, a nauka języków to moja wieloletnia pasja. Ukończyłam studia na wydziale filologia angielska i mogę powiedzieć z ręką na sercu, że język angielski jest tak mi bliski, że utożsamiam go z moim rodzimym. Ponadto sprecham też po niemiecku jak nie jeden pierwszy znachor. Obecnie jestem na podróży ku poznaniu języka Molière’a. Cieszy mnie niezmiernie możliwość szerzenia mojej pasji do języków. Zapraszam na moje korepetycje z języków angielskiego oraz niemieckiego. Po drodze przełamiemy wszelkie bariery, nie tylko formalne jak gramatyka, ale postaram się również pomóc tobie stawić czoło zmorom jak wypowiedź oraz umiejętność słuchania ze zrozumieniem. Dla mnie osobiście kluczem do sukcesu przy nauce języków jest możliwie częsty kontakt z językiem (czytanie, słuchanie, mówienie, śpiewanie, pisanie i wiele więcej), oraz stawianie sobie celu, który kreuje motywacje oraz sprawia, że nauka staje się przyjemnością, a nie tylko obowiązkiem. Oczywiście rozumiem, że każdy jest inny, dlatego moje lekcje chciałabym planować w zgodzie z potrzebami każdego ucznia, by otrzymywać najbardziej satysfakcjonujące efekty. Z mojej strony mogłabym również zaoferować zainteresowanym naukę biologii na poziomie licealnym pod kątem przygotowania do matury, gdyż obecnie studiuję Biologię na Uniwersytecie Warszawskim.
 • Carlos Granda Native speaker
  • Angielski
  Hello! I’m serious and passionate about opening children’s minds, hearts and inspiring their souls. As a native English and Spanish teacher, I have years of experience improving children’s language skills and unblocking them so they can speak freely and fluently. Blending my loves of art, music, science and creativity, my educational methods center on enabling children’s natural inclination to express themselves focusing on proper pronunciation and grammar. Through art and crafts projects, learning and singing and dancing educational songs, I engage the children each at their own levels, ensuring fun for all and lots of laughs throughout each lessons. I welcome everyone with open arms.
 • Edyta Horoszko Lektor
  • Niemiecki
  Jestem nauczycielem języka niemieckiego od ponad 20 lat. Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, Uniwersytet Wrocławski i Akademię Ekonomiczną. Ukończone uczelnie, wieloletnia praktyka i udział w kursach i wyjazdach zagranicznych pozwoliło mi na zdobycie szerokiej wiedzy, by pomóc Ci w nauce języka niemieckiego. Uczę osoby w każdym wieku i na każdym poziomie. Zapraszam do stałej współpracy, ale chętnie pomogę też jednorazowo, kiedy masz problem z konkretnym działem gramatyki, z zadaniem domowym lub gdy pomimo zdobytej wiedzy, nie możesz pokonać bariery, by zacząć mówić. Pomogę Ci też w przygotowaniu do egzaminu i nauczę, jak napisać test, żeby go zdać. Myślę, że moim atutem jest to, że potrafię szybko zlokalizować problem i cierpliwie pracować razem z Tobą, żeby go pokonać. Zapraszam do współpracy i zachęcam do nauki!
 • Michał Karakuła Lektor
  • Matematyka
  Jestem studentem Politechniki Śląskiej na kierunku Matematyki, od paru lat uczę tego przedmiotu na różnych poziomach kształcenia. Oprócz matematyki, moim hobby jest sport każdego rodzaju a szczególnie piłka nożna. W wolnej chwili lubię pograć na komputerze w wszelkiego rodzaju gry. Jestem uśmiechniętą oraz cierpliwą osobą, która cieszy się gdy może nauczyć innych.
 • Bartłomiej Kałuża Lektor
  • Angielski
  "Z edukacją jestem związany od najmłodszych lat, chociażby ze względu na fakt że moi rodzice są czynnymi zawodowo nauczycielami od końca lat 80. Sam w branży edukacyjnej czynnie działam od momentu skończenia studiów magisterskich, czyli od 2013 roku. Mam doświadczenie w pracy w placówkach publicznych i prywatnych. Do tej pory współpracowałem zarówno z najmłodszymi jak i dorosłymi. Niezależnie od tego czy lekcja jest dla jednej osoby czy dla grupy, zawsze daję z siebie 100%. W mojej pracy zawsze staram się zrozumieć potrzeby drugiej osoby i staram się dobrać odpowiednią formę zajęć po to, by nauka była przyjemnym i pożytecznym doświadczeniem."
 • Marlena Krężel Lektor
  • Hiszpański
  Hola  jestem Marlena. Na początek coś o mnie: jestem studentką 3. roku Filologii Hiszpańskiej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zakochałam się w języku hiszpańskim już w podstawówce, oglądając filmy a w szczególności słuchając muzyki latynoskiej. Uczę się tego języka już od 8 lat. Uwielbiam kulturę, kuchnię i klimat nie tylko Hiszpanii, ale także krajów Ameryki Środkowej i Południowej. W przyszłości marzę o podróży do Meksyku. Bardzo chciałabym pomóc Ci w nauce tego pięknego języka, stosując ciekawe rozwiązania prowadzenia zajęć, aby nauka sprawiała Ci nie tylko satysfakcję, ale i ogromną przyjemność.
 • Kacper Loster Lektor
  • Francuski
  Salut ! Gdy rozpocząłem naukę francuskiego od razu wiedziałem, że będzie to prawdziwa i odwzajemniona miłość! Pomimo innych pasji, postanowiłem ją kontynuować na uczelni wyższej, dzięki czemu zostałem absolwentem filologii romańskiej. Możliwość poznania tego języka otworzyła mi mnóstwo drzwi - francuskie festiwale teatralne, zagraniczne staże w krajach frankofońskich, ale też bogata, szeroko pojęta kultura, której nie da się prawdziwie poznać bez znajomości języka. Dziś jako student stomatologii, sam zgłębiam aspekty medyczne tego języka, a innym pragnę przedstawiać piękno tego języka na lekcjach online ;) Serdecznie zapraszam, à plus !
 • Julia Mandryka Lektor
  • Angielski
  Hi everyone! My name is Julia. I am an experienced and friendly teacher who can help you speak English confidently. I have 4 years of experience teaching English to children, teenagers and adults. I also have master's degree in English. I can choose a learning program that matches exactly your level of English. My goal is to make you fall in love with English or at least have a crash on it. I think that will give you motivation and strength to learn fast !
 • Olaf Marko Lektor
  • Angielski
  • Niemiecki
  Cześć, mam na imię Olaf i jestem studentem filologii angielskiej na profilu tłumaczeniowym. Pasją do języka zaraziłem się jeszcze w przedszkolu, obcując z różnego rodzaju mediami anglojęzycznymi, co zaowocowało sukcesami na poziomie wojewódzkim w szkolnym etapie mojej edukacji. Oprócz języka angielskiego mam szeroką gamę innych zainteresowań, od szeroko pojętych dziedzin nauki jakimi są historia i etnologia religii, przez muzykę rockową i wszystko, co związane z kinem oraz sztuką kinematografii na literaturze z literaturą piękną włącznie kończąc. Swoje pasje w wolnych chwilach kultywuję, choćby poprzez bycie aktywnym członkiem chórów szkolnych oraz potem chóru akademickiego, więc dołożę wszelkich starań, żeby moi kursanci radzili sobie z językiem śpiewająco. Kładę duży nacisk na zachęcanie kursantów do aktywnego mówienia w języku angielskim, stosując przy tym nieszablonowe metody jak obcowanie z kulturą anglojęzyczną taką jak muzyka i filmy, ponieważ uważam, że płynność oraz pewność komunikacji są równie ważne co dobra gramatyka, a osłuchanie się z językiem poprzez słuchanie piosenek oraz oglądanie filmów jak i seriali w języku angielskim uważam za dobrą komplementację standardowego, książkowego nauczania.
 • Agata Maroń Lektor
  • Angielski
  Cześć! Mam na imię Agata. Od kiedy pamiętam, lubiłam uczyć się języków obcych, dlatego po ukończeniu szkoły postanowiłam dalej rozwijać się w tej dziedzinie. Ukończyłam studia na kierunku filologia angielska ze specjalnością tłumaczeniową z językiem arabskim, a obecnie kontynuuję swoją edukację na kierunku filologia angielska o profilu nauczycielskim. Nieustannie fascynuje mnie urok i różnorodność języka angielskiego, przez co zajmuje on szczególne miejsce w moim sercu. Jestem osobą pełną entuzjazmu i zawsze staram się tworzyć wokół siebie przyjazną atmosferę. Wierzę, że nauka powinna dawać przyjemność i satysfakcję, oraz motywować do dalszego rozwoju i osiągania celów. Oprócz języków interesuję się kinem, teatrem, muzyką i podróżami. Pasje te nie tylko sprawiają mi radość, ale również pomagają mi lepiej zrozumieć kulturowe aspekty krajów anglojęzycznych oraz wzbogacają moje doświadczenia. Mam nadzieję, że będziemy mogli się bliżej poznać, oraz wspóln ie odkrywać tajniki języka angielskiego. Do zobaczenia na naszych wspólnych zajęciach!
 • Dominik Minorczyk Lektor
  • Niemiecki
  Servus, Grüezi, a może Hallo? No tak, w taki właśnie sposób możemy się przywitać w krajach niemieckiego obszaru językowego, a więc nie tylko w Niemczech, ale również w Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu i wielu innych miejscach. Wiedziałeś o tym? Jeśli nie, nie przejmuj się - warianty narodowe języka niemieckiego to jedna z wielu ciekawostek, o których usłyszysz na moich zajęciach. Jestem Dominik, ukończyłem filologię germańską z językiem niemieckim biznesu o profilu praktycznym z wynikiem bardzo dobrym, której głównym celem jest przygotowanie absolwentów do pracy w firmach międzynarodowych. Posiadam 6-letnie doświadczenie w pracy z językiem niemieckim jako specjalista do spraw obsługi klienta oraz specjalista do spraw e-commerce. Od 3 lat prowadzę własną działalność gospodarczą, która umożliwia mi korzystanie z języka niemieckiego w nieco innej odsłonie, a mianowicie w postaci tłumaczeń oraz korepetycji. Rozwijanie wszelkich sprawności językowych zarówno biernych (czytanie, słuchanie), jak i czynnych (mówienie, pisanie), nacisk na praktyczne stosowanie języka, niezbędna porcja wiedzy gramatycznej i leksykalnej, nauka zgodna z obraną ścieżką i celem – jesteś zainteresowany? Jeśli tak, zapraszam na lekcje online, wspólnie zadbamy o to, by utrzymać motywację na wysokim poziomie oraz by radość z nauki języka nigdy nie przeminęła.
 • Paweł Ołoś Lektor
  • Angielski
  • Niemiecki
  Cześć! Nazywam się Paweł i jestem studentem filologii germańskiej. Niemiecki od zawsze był moim obiektem zainteresowania. Fascynuje mnie estetyka, wymowa i niepowtarzalny charakter tego języka, który nie jest wcale taki trudny jak niektórzy sądzą. W wolnym czasie uczę się również innych języków, między innymi szwedzkiego, który jest moją drugą językową miłością. Uwielbiam też historię, geografię polityczną świata oraz muzykę.
 • Beata Smolich-Kowalska Lektor
  • Niemiecki
  Cześć, mam na imię Beata. Przez spontaniczną decyzję o studiowaniu germanistyki, teraz spełniam się jako lektor języka niemieckiego. Staram się, aby moje lekcje były przyjemne i przede wszystkim „na luzie”. Lubię rozmawiać z ludźmi, poznawać ich, dlatego na moich zajęciach stawiam przede wszystkim na konwersacje. Dzięki dłuższemu pobytowi w Niemczech poznałam praktyczną stronę języka niemieckiego i również ją przekazuję uczniom. Niemiecki nie jest trudny, trzeba jedynie pozytywnego nastawienia oraz nauczyciela, który wie jak tłumaczyć. Do zobaczenia na zajęciach :)
 • Oliwia Szeląg Lektor
  • Angielski
  Mam na imię Oliwia i już od kilku lat zajmuję się udzielaniem korepetycji z języka angielskiego. Ukończyłam studia magisterskie na wydziale filologii angielskiej. Moją pasją jest zarażanie innych miłością do języka angielskiego oraz kultury anglosaskiej. Jestem kreatywna i wyrozumiała, przykładam dużą wagę do zapewnienia sukcesów moich podopiecznych. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i dostosowuję się do jego potrzeb. Czy jako osoba początkująca potrzebujesz wyjaśnienia gramatyki, czy jesteś obeznany z językiem, a potrzebujesz przełamać barierę mówienia - znajdziemy system, który będzie Ci odpowiadał
 • Arianna Wojciechowska Lektor
  • Angielski
  Cześć! Mam na imię Aria i moją pasją jest przekazywanie swojej wiedzy światu. Języki obce towarzyszą mi odkąd tylko pamiętam, a moim ulubionym sposobem porządkowania nowych informacji zawsze było uczenie innych osób. Posiadam 4-letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Studia japonistyczne na Uniwersytecie Warszawskim pozwoliły mi poznać techniki opanowywania nawet tych najbardziej odległych języków. Pragnę więc dzielić się swoimi zdolnościami. Wierzę, że nauka języka otwiera nam drzwi do zupełnie nowego świata, toteż udzielając lekcji japońskiego i angielskiego zawsze zwracam uwagę na osadzenie ich w kontekście kulturowym. Zawsze też dbam o to, aby moi uczniowie byli zaangażowani w zajęcia, staram się pobudzać ich zmysły i motywować do praktycznego działania. W moim obszarze zainteresowań znajdują się tradycyjne sztuki japońskie, zoopsychologia, językoznawstwo oraz pedagogika specjalna.
 • Artur Żak Lektor
  • Angielski
  Project Executive w branży tłumaczeniowej. Nauczanie to moje hobby. Otwarty i ciekawy ludzi i świata. Pasjonat rowerów. W wolnych chwilach czytam książki i uczę się języków obcych
 • Sebastian Ziółkowski Lektor
  • Francuski
  • włoski
  Tłumacz, romanista, literaturoznawca. Absolwent (z wyróżnieniem) studiów magisterskich w zakresie filologii romańskiej na Uniwersytecie Gdańskim (2019). W 2014 roku laureat etapu centralnego XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego (OJF) na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. Jestem autorem opublikowanych w międzynarodowych recenzowanych pismach artykułów naukowych poświęconych poezji i dramatowi francuskiemu XIX i XX w. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka francuskiego i włoskiego na wszystkich etapach zaawansowania. Służę także pomocą w nauce języka angielskiego. Zwracam uwagę na harmonijny i zrównoważony rozwój wszystkich kompetencji językowych. Kładę nacisk na sprawne rozwijanie zdolności komunikacyjnych oraz na przełamywanie językowych barier. Z radością przygotowuję moich uczniów do wszelkiego rodzaju testów czy egzaminów (egzaminy krajowe, egzaminy DELF i DALF, olimpiady językowe, itp.). W wolnym czasie oddaję się głównie lekturom, muzyce, teatrowi i podróżom.